کد خبر: 88637تاریخ انتشار : 13:48:37 - جمعه 11 سپتامبر 2020

ولایتی اقدام توهین آمیز به مقدسات اسلامی را محکوم کرد

ولایتی اقدام توهین آمیز به مقدسات اسلامی را محکوم کرد

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی اقدام مزورانه و توهین آمیز نشریه شارلی ابدو به ارزش‌های اسلامی، در بیانیه‌ای این اقدام را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، متن پیام آقای علی اکبر ولایتی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (الصف: ۸)

رشد اسلام گرایی و ابلاغ پیام رحمت، مهربانی و مودت دین مبین اسلام در بین مردم جهان، بار دیگر دشمنان تاریخی را بر آن داشت تا با پست‌ترین ابزار و روش ها، تروریسم دینی و مذهبی، توهین به مقدسات و پاک‌ترین مخلوق عالم هستی حضرت محمد (ص)، ذات پلید و شیطانی خود را نمایان سازند.
اهانت شوم روزنامه شارلی ابدو در ادامه طرح‌ها و اقدامات مزورانه‌ای است که طی سالیان اخیر توسط مثلث شوم آمریکا، صهیونیزم بین الملل و جبهه غرب در مواجهه با گسترش فرهنگ و مکتب سراسر نورانی اسلام و پیاده سازی طرح اسلام هراسی بار دیگر در فرانسه در حال اجراست. تشکیل و تقویت گروه‌های تروریستی به نام اسلام، اهانت چند باره به شخصیت پیامبر خاتم (ص)، مخدوش کردن چهره اسلام مودت و رحمت، جسارت به کتاب آسمانی مسلمانان قرآن کریم، ساخت فیلم و انیمیشن موهن و … بخشی از اقداماتی موهن فرهنگی است که در کنار اقدامات نظامی، سیاسی و اقتصادی همچون ترور، تحریم، تطمیع، جنگ، سازش و معامله تلاش دارد اسلام و مسلمانان را از مسیر پیشرفت و تمدن بشری عقب نگاه داشته و از رسیدن پیام صلح و دوستی اسلام ناب به قلب‌های پاک جلوگیری نماید.
حال که دشمنان قسم خورده به انحای گوناگون با نور لایزال الهی به جنگ پرداخته اند و با هزینه میلیارد‌ها دلار پول نفتی کشور‌های مسلمان، به انحراف و جنگ با آنان پرداخته اند و حتی از حمایت علنی و عملی دولتمردان خود بهره می‌گیرند و در امر باطل خود همراهی و همکاری دارند، بر تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان واجب است تا با اتحاد، انسجام، روشنگری، بصیرت بینش دینی و با حرکت هوشمند و هماهنگ جمعی از بالاترین سطوح رسمی تا اقشار جوامع اسلامی نسبت به محکومیت این گونه حرکات خزنده و شوم موضع علنی صریح و جسورانه‌ای اتخاذ نمایند تا دشمن زبون احساس قدرت و جسارت بیشتر به خود راه ندهد و التیامی بر قلب شکسته میلیارد‌ها انسان آزدایخواه در سرتاسر جهان باشد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی با محکوم کردن این جنایت و اهانت بزرگ به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام، از تمام مسلمانان جهان می‌خواهد با حفظ هوشیاری و تیزبینی، طراحان و سیاست گذاران توطئه‌های ضد اسلامی را در انجام چنین اقداماتی ناکام گذارند.

خبر جدید  هشتاد درصد مسلمانان آمریکا روزه می گیرند
علی اکبر ولایتی
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید