کد خبر: 88504تاریخ انتشار : 11:07:37 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020

هشدار: مراسم شیرخوارگان حسینی، برگزار می‌شود؟

هشدار: مراسم شیرخوارگان حسینی، برگزار می‌شود؟

همایش شیرخوارگاه حسینی امسال ۳۱ مرداد در ورزشگاه هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

شعار سال: نشست خبری مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با حضور اصحاب رسانه در حسینیه نورالبکاء برگزار شد.

داوود منافی‌پور دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) با اشاره به سابقه برگزاری این مراسم گفت: نخستین سال برگزاری این مراسم در قالب جلسه روضه با حضور حدود ۳ هزار نفر برگزار و هر ساله به عاشقان اضافه شد تا جاییکه در سال گذشته ۶ هزار جلسه در سراسر کشور و جهان رسید.

خبر جدید  همایش ملی پژوهش های قرآنی برای دومین سال پیاپی فراخوان داد

وی افزود: سال گذشته شبکه بی‌بی‌سی یک روز بعد از برگزاری جلسه تیتر زد که این‌ها یک روز به تاریخ شیعه اضافه کردند که مادران حضور پیدا می‌کنند و فرزند خود را نذر سیدالشهدا می‌کنند. دو سال پیش ۱۱۲ فیلم کوتاه در این خصوص از سوی دشمنان ساخته شد تا بتوانند تضعیف کنند و با ریشه استهزا به مقابله پرداختند، اما هرروز در حال رشد هستیم.

خبر جدید  عید سعید فطر جشن بندگی است/ تولدی دوباره برای مؤمنان

منافی‌پور ادامه داد: امسال اولین جمعه ماه محرم در ۳۱ مردادماه همایش با عنوان روز دعا و توسل برگزار می‌شود. بنا داریم این مجالس به صورت بین‌المللی با ندای همه فهم مسیح حسین برگزار شود تا همه به این کودک بی‌گناه توسل کنند. اگر به حضرت علی اصغر توسل کنیم به حق خود در غدیر خواهیم رسید.

خبر جدید  همه باید دستورات وزارت بهداشت را برای مبارزه با کرونا رعایت کنند

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر خاطرنشان کرد: هدف ما آن است که تا ۳ سال آینده به ۴۴هزار مجلس شیرخوارگان در جهان برسیم. امسال این همایش به عنوان فراخوان دعا و توسل خواهد بود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روزنامه اعتمادآنلاین، تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، کدخبر: ۴۲۵۲۴۴، www.etemadonline.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید