کد خبر: 88818تاریخ انتشار : 12:21:56 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

مجمع جهانی تقریب مذاهب درگذشت جمعی از قاریان سودان را تسلیت گفت

مجمع جهانی تقریب مذاهب درگذشت جمعی از قاریان سودان را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، طی پیامی درگذشت جمعی از قاریان و حافظان قرآن کریم کشور سودان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: إناللّه و إنا إلیه راجعون با تأسف و تأثر درگذشت جمعی از قاریان و حافظان قرآن کریم کشور سودان که پس از یک سفر تبلیغی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، طی پیامی درگذشت جمعی از قاریان و حافظان قرآن کریم کشور سودان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

إناللّه و إنا إلیه راجعون با تأسف و تأثر درگذشت جمعی از قاریان و حافظان قرآن کریم کشور سودان که پس از یک سفر تبلیغی در حادثه رانندگی به وقوع پیوست را به مردم مسلمان آن کشور، خصوصاً جامعه قرآنی تسلیت عرض می نمائیم. در میان آنان مرحوم مغفور شیخ نورین محمد صدیق از مشاهیر و خادمان برجسته قرآنی کشور سودان بودند که به همراه سه تن از چهره های قرآنی به نام های علی یعقوب، عبدالله عوض الکریم ومهند الکنانی (رحمة الله علیهم اجمعین) در این حادثه جان باختند، این عزیزان از شخصیت هایی بودند که سالیان طولانی در خدمت به مکتب قرآن تلاش نموده و میراث ارزشمندی از خویش به یادگار گذاشتند. مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده های آنان، اندیشمندان و خادمان جامعه قرآنی در آن خطه، اجر جزیل و صبر جمیل برای عموم بازماندگان محترم را از درگاه خداوند متعال مسألت می نماید.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مسابقات بین المللی قرآن از یک رویداد به یک فعالیت مستمر تبدیل شود