کد خبر: 88754تاریخ انتشار : 16:04:44 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

شعار مدرسه محوری مورد توجه حوزه علمیه خواهران است

شعار مدرسه محوری مورد توجه حوزه علمیه خواهران است

حجت الاسلام بهجت پور با تاکید بر ضرورت توجه به شعار مدرسه محوری افزود: در تلاشیم که مدارس به صورت هیئت امنایی اداره شوند.

​به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین «عبدالکریم بهجت پور» در مراسم امضای تفاهم نامه میان حوزه علمیه خواهران و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه پس از شیوع کرونا همه ظرفیت آموزش غیرحضوری در اختیار مدارس قرار داده شد، افزود: با تمهیدات انجام گرفته طی سالجاری در امر پذیرش حوزه علمیه خواهران، جذب طلبه افزایش یافت.

مدیر حوزه های علمیه خواهران بیان کرد: سامانه مدرس طی سالجاری آماده سازی شده که در آن، دروس به صورت غیرحضوری ارائه می شود و حضور و غیاب نیز صورت می گیرد.

خبر جدید  توصیه‌های آیت‌الله حکیم به روحانیان کاروان‌های عتبات

حجت الاسلام بهجت پور با اشاره به اجرای طرح رصد افزود: در این طرح، سراسر جهان موضوعات فرهنگی، انقلابی و مذهبی را رصد می کنند که امیدواریم در حوزه فرهنگ و پژوهش بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده و حوزه علمیه خواهران را به مجموعه ای با نشاط تبدیل کنیم.

وی با بیان اینکه سطح همکاری میان مجموعه شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و حوزه علمیه خواهران شکل خوبی گرفته است، تصریح کرد: تلاش داریم که سطح همدلی و یک صدایی را در حوزه علمیه خواهران و نهادهای حوزوی و دستگاه های نظام عمیق تر سازیم.

خبر جدید  فراخوان طرح‌های پژوهشی سازمان اوقاف و امور خيريه در ۱۵ موضوع

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با تاکید بر ضرورت توجه به شعار مدرسه محوری افزود: در تلاشیم که مدارس به صورت هیئت امنایی اداره شوند.

وی بیان کرد: تلاش های بسیاری در امر منابع پایدار در حال انجام است تا درصد توانایی هیئت امنا و موسسین را بالاتر ببرد و بخشی از وابستگی به حمایت های دولتی را بکاهد و تلاش داریم که هیچ رقمی از آورده ها خرج مرکز و حتی استان نشود و تنها در مدارس صرف شود.

خبر جدید  تداوم عزاداری‌های حسینی در هیئت‌های مذهبی + برنامه دهه دوم محرم

مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: تلاش داریم که طی پنج سال آینده، ۲۵ درصد بودجه حوزه را از منابع پایداری که تحت اختیار هیئت امنا یا برای هیئت امنا می باشد، تامین کنیم.

پایان پیام/۴۷

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید