کد خبر: 88929تاریخ انتشار : 2:47:14 - شنبه 12 دسامبر 2020

سطح هوشیاری علامه مصباح یزدی مطلوب است

سطح هوشیاری علامه مصباح یزدی مطلوب است

مسئول دفتر علامه مصباح یزدی گفت: شرایط ایشان نسبت به چند روز گذشته تغییر نکرده، البته سطح هوشیاری علامه مطلوب است و درمان در منزل ادامه دارد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی مدتی است که به دلیل بیماری گوارشی در بستر بیماری است و این روز‌ها اخبار مختلفی درباره شرایط جسمانی ایشان در فضای مجازی دست به دست می‌شود که البته از همان روز‌های نخست اخبار دقیق درباره شرایط این عالم ربانی در خبرگزاری فارس منتشر شده است.

ضعف جسمانی ناشی از بیماری گوارشی

خبر جدید  برای طلبه شدن نه خوابی دیدم؛ نه برایم جذابیتی داشت/ مهریه همسرم ۳۵۰۰ تومان است/ ای کاش فعالیت های قضائی اوائل انقلاب را نمی پذیرفتم

حجت‌الاسلام مهدی اسلامی مسئول دفتر علامه مصباح یزدی در گفتگویی درباره آخرین وضعیت ایشان گفت: آیت‌الله مصباح یزدی مدتی است که به دلیل ضعف جسمانی ناشی از بیماری گوارشی در منزل تحت مداوا هستند و وضعیت ایشان در روز‌های اخیر نسبت به روز‌های نخست تغییری نکرده است.

سطح هوشیاری آیت‌الله مصباح مطلوب است

وی درباره سطح هوشیاری آیت‌الله مصباح گفت: خوشبختانه هوشیاری ایشان در سطح مطلوبی است و تثبیت شده است، اما ضعف شدید جسمانی هنوز باقی است.

خبر جدید  اجرای ۵۰ تعزیه در امامزادگان و میادین تهران/ احیای تعزیه‌خوانی هدف اوقاف

روند درمان در منزل انجام می‌شود و به تشخیص کادر درمان نیاز به بستری در بیمارستان نیست

مسئول دفتر علامه مصباح یزدی درباره روند ادامه درمان گفت: تیم پزشکی در منزل کار درمان را پی‌گیری می‌کنند و تشخیصشان این است که با شرایط کنونی نیاز به بستری شدن نیست در بیمارستان نیست.

خبر جدید  جهاد تبلیغی شبانه روزی در محله هرندی / حمایت قاطع حوزه تهران از جهادگران تبلیغی

توسل به امام هشتم جهت شفای آیت‌الله مصباح و همه بیماران

مراسم مجازی توسل جهت شفای آیت‌الله مصباح یزدی و همه بیماران از ساعت ۱۸ امشب از حرم امام رضا (ع) برگزار و به صورت زنده از طریق صفحه آیت‌الله مصباح در آپارات و اینستاگرام پخش می‌شود.

منبع: فارس

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید