کد خبر: 88582تاریخ انتشار : 22:39:37 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020

دیدار رئیس اداره ارشاد آران و بیدگل از مرکز جامعه بیت‌الزهرا‌(س)

دیدار رئیس اداره ارشاد آران و بیدگل از مرکز جامعه بیت‌الزهرا‌(س)

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از قرآنیان شهرستان از مرکز جامعه بیت الزهرا(س) بازدید کردند.

به گزارش ایکنا؛ سعید ضابطی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به منظور آشنایی با فعالیت‌های مرکز جامعه بیت الزهرا(س) از این مرکز بازدید به عمل آورد و به دنبال آن طی جلسه‌ای با اعضا و مدیریت این مرکز به گفت‌و‌گو پرداخت.

حسین خبیری از اعضای هیئت مدیره و مریم علیزاده، مدیر داخلی، غلامرضا حمزه‌ای، مسئول پیگیری بازسازی ساختمان بیت‌الزهرا(س) و علیرضا نوحی، عضو شورای بازسازی در این جلسه حضور داشتند.

خبر جدید  ویژگی‌‌های انحصاری مسابقات بین‌المللی قرآن ایران/ روال انتخاب ترکیب هیئت داوری

در این جلسه، بانوان عضو مرکز جامعه بیت الزهرا(س)، به ارائه گزارشی از فعالیت‌ بخش‌های مختلف مرکز و همچنین کمبود و سختی‌ها پرداختند.

خبیری از اعضای هیئت مدیره ضمن تشکر از فعالیت گسترده بانوان گفت: این مؤسسه با وجود استقرار مرکز جامعه بیت الزهرا(س) در فضای ساختمان سه طبقه، اما با کمبودهای بسیاری در راستای آموزش و فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی همراه است. این مرکز به دلیل گستردگی فعالیت‌های متنوع قرآنی و تبلیغی نیازمند فضا و مکان جداگانه‌ای برای هر فعالیت است.

خبر جدید  سند توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن تصویب شد/ معارفه رئیس جدید شورای توسعه

در ادامه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل پس از تشکر از فعالیت‌های بانوان و قرآنیان فعال در این مرکز، همکاری خود را برای هماهنگی با امام جمعه شهرستان و سهولت در اخذ مجوز از شهرداری به منظور بازسازی ساختمان مؤسسه و پیگیری کارهای اداری در سطوح فعالیت مالی قرآنی اعلام کرد.

خبر جدید  آموزش‌های قرآن را بر سبک زندگی قرآنی متمرکز کنیم

همچنین در حاشیه این بازدید، به شش نفر از مبلغان که در برنامه سیمای قرآن، حائز رتبه شدند، تقدیرنامه و جوایزی اهدا شد.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید