کد خبر: 88426تاریخ انتشار : 22:11:39 - شنبه 11 جولای 2020

برگزاری دوره تربیت مربی مهد و پیش‌دبستانی در آران و بیدگل

برگزاری دوره تربیت مربی مهد و پیش‌دبستانی در آران و بیدگل

دوره تربیت مربی مهدکودک و پیش‌دبستانی در مهدقرآن کریم و ولایت آران و بیدگل ویژه بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ مهدقرآن‌کریم و ولایت آران و بیدگل در راستای تکمیل نیروی‌های آموزشی در مراکز تحت پوشش خود، اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی مهدکودک و پیش‌دبستانی ویژه بانوان کرده است.

در این دوره آموزشی به آموزش کتب پایه‌های ابتدایی به صورت تخصصی، کتب رسمی پیش‌دبستانی و مهد کودک آموزش و پرورش و فنون تدریس و آشنایی با روش‌های کلاس‌داری نوین پرداخته می‌شود.

خبر جدید  جدیدترین تلاوت «جعفر فردی»

دوره تربیت مربی مهدکودک و پیش‌دبستانی در ۶۰ ساعت حضوری و ۱۰۰ ساعت کار آموزشی و همچنین تربیت مربی ابتدایی در ۱۰۰ ساعت حضوری و ۱۰۰ ساعت کارآموزشی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره تا روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه با شماره ۰۹۰۳۹۷۶۶۹۰۴ ثبت‌نام کنند و شروع دوره به صورت حضوری منوط به وضعیت و شرایط کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ابتدای مردادماه تعیین شده است.

خبر جدید  برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن سرمایه‌گذاری فرهنگی است

مهد قرآن کریم و ولایت آران و بیدگل از یک ماه قبل با مجوز از ستاد مقابله با کرونا، تعداد ۸ کلاس‌ را در رشته حفظ قرآن کریم برای همه مقاطع سنی به صورت حضوری برگزار کرد. همچنین طی برنامه‌ریزی برای ترم تابستان، ثبت‌نام کلاس‌های تجوید، روخوانی، تفسیر و مفاهیم قرآن کریم انجام می‌شود.

خبر جدید  نتایج سومین مرحله سیزدهمین آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن اعلام شد

رحیمی، مسئول روابط عمومی مؤسسه مهدقرآن کریم و ولایت آران و بیدگل گفت: با شیوع کرونا ویروس، بسیاری از کلاس‌های حضوری آموزش قرآن با استقبال کمتری از سوی قرآن‌آموزان همراه شد، به طوری که پیش از این وضعیت، تعداد قرآن‌آموزان ۱۰۰ نفر بودند که به ۷۰ قرآن‌آموز کاهش یافته و حضور در کلاس‌ها محدود شد.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید