کد خبر: 88401تاریخ انتشار : 19:00:50 - شنبه 11 جولای 2020

بازدید مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از فینال مسابقه قرآنی اسرا

بازدید مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از فینال مسابقه قرآنی اسرا

شیخ اکبری در آخرین روز فینال مسابقه اسرا از نزدیک با نخبه های قرآنی و خانواده های آنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، «جواد شیخ اکبری» ازچگونگی و روند اختتامیه نهمین دوره مسابقه تلویزونی اسرا ، دیدن و از نزدیک با متسابقین و خانواده آنان گفتگو کرد.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما تشکر از عوامل برنامه که با رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره را با سختی به پایان رساندند ، خطاب به خانواده شرکت کننده گان گفت : فرزندان شما جزء استعدادهای قرآنی و به عنوان باقیات و صالحات برای پدر و مادر هستند که وجودشان منشاء خیری است که در راه قرآن گام برمی دارند.

شیخ اکبری برنامه اسرا را جزء اولین برنامه استعدادیابی تلویزیون در حوزه قرآن با قدمت ده ساله عنوان کرد که توانسته استعدادهای ناشناخته قرآنی را از سراسر کشور معرفی نماید .

وی افزود:با توجه به نظر سنجی صورت گرفته در مورد اسرا،این برنامه با جذب مخاطب بالا ، جزء برنامه های پربیننده شبکه قرآن و معارف سیما به حساب می آید که هدف آن کشف استعدادهای قرآنی از تمامی شهرها و روستاهای دورافتاده کشور است.

در این دیدار سید وحید مرتضوی ، مجری و تهیه کننده مسابقه تلویزیونی اسراء ضمن ارائه گزارشی از روند نهمین دوره مسابقه اسرا بیان داشت : در این دوره ۴۰۰ نفر شرکت کننده از سراسر کشور در سه رشته تقلیدی استاد عبدالباسط ، استاد منشاوی و استاد مصطفی اسماعیل شرکت داشتند که در هر رشته پانزده نفر به فینال مسابقه راه پیدا کردند.

بنا برگزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مرتضوی افزود : دراین دوره از برگزاری مسابقه اسرا ، از دورترین نقاط کشور شرکت کننده داشتیم و خدا را شاکریم که این برنامه توانسته به برکت قرآن این استعدادهای ناب و نخبه های قرآنی را در طی این سالها به مردم معرفی نماید.

وی خاطرنشان می سازد فینال مسابقه تلویزونی اسرا در سه رشته و در سه روز برگزار و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد . اختتامیه و فینال برنامه مسابقه تلویزونی اسرا در روزهای سه شنبه ۲۴تیر ، پنج شنبه ۲۶ تیر و یکشنبه ۲۹ تیر از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد

خبر جدید  از ‌آمرزش گناهان تا وسعت رزق و مرگ آسان به برکت یک نماز

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید