کد خبر: 88913تاریخ انتشار : 15:08:29 - جمعه 11 دسامبر 2020

انتشار کتابی درباره مفاهمه؛ به‌عنوان هنری برای زندگی

انتشار کتابی درباره مفاهمه؛ به‌عنوان هنری برای زندگی

«مفاهمه؛ هنر زندگی» با موضوع ارتباط میان فرهنگی و روانشناسی انسان‌گرا، از سوی انتشارات لوح فکر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «مفاهمه؛ هنر زندگی» اثر مشترک دو نویسنده «فریدمن شولتس فُن‌تون» و «برنهارد پورکسن» با ترجمه ویدا محمدی از سوی انتشارات لوح فکر منتشر شد.

این کتاب با عنوان فرعی «فلسفه و واقعیت روزمره باهم حرف زدن» با موضوع ارتباط میان فرهنگی و روانشناسی انسان‌گرا روانه بازار کتاب شده است.

خبر جدید  کتاب «زندگی فرهنگی سیاسی شلمغانی از استقامت تا انحراف» منتشر شد

هنر زندگی کردن در هیچ کتاب راهنمایی ثبت نشده است، بلکه آن مدیریت زندگی‌ای را نشان می‌دهد که با «من» و با خصوصیات فردیِ روحِ «من» در توافق و هماهنگی است و در عین حال نیز در برابر آنچه شرایط زندگی عینی به دوش من می‌گذارد و از من مطالبه می‌کند پاسخگوست.

خبر جدید  واکنش حناچی به گم شدن مجسمه قیصر امین‌پور

این همان توازن و تعادل پویای تعهد در برابر خود و سیستمی است که «من» جزئی از آن است و همه مساله بر سر همین پویه‌ی تعادل و توازن است.

ما باید به‌جای راه‌حل‌های از پیش آماده شده، یک رویه کاوشگرانه به معنی هنرِ جویندگی و بایندگی در اختیار بگذاریم؛ مدل‌ها و روش‌هایی که ما را دعوت می‌کنند روی خودیِ خود کار کنیم.

خبر جدید  بررسی حکم شرعی دشنام و بهتان؛ اثر جدیدی از سیدحسن خمینی

«مفاهمه؛ هنر زندگی» در سه بخش و با طرح پرسش‌هایی در ۳۳۳ صفحه از سوی انتشارات لوح فکر منتشر شده و با قیمت ۵۰ هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید