کد خبر: 88731تاریخ انتشار : 13:58:01 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

اعلام زمان برگزاری انتخابات کانون مداحان استان تهران

اعلام زمان برگزاری انتخابات کانون مداحان استان تهران

دبیر کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران گفت: در ۱۴ اداره تبلیغات اسلامی این استان که در انتخابات گذشته به دلیل کرونا امکان برگزاری میسر نشد، روز ۹ آبان‌ماه انتخابات برگزار می‌شود.

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، روح‌الله عبداللهی دبیر کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران با اشاره به انتخابات کانون مداحان استان تهران گفت: انتخابات کانون مداحان استان تهران سوم مردادماه سال جاری برگزار شد که با توجه به شیوع بیماری کرونا این انتخابات از مجموع ۱۹ اداره حاضر در استان تهران، تنها در ۵ اداره برگزار شد.

وی در همین راستا ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، فرمانداری‌ها اجازه برگزاری انتخابات در برخی ادارات را نداده بودند که ان‌شاءالله با پایان یافتن مراسم‌های ماه محرم و صفر و همین طور کاهش احتمالی خطر ابتلا به بیماری و تعداد مبتلایان، دور دوم انتخابات کانون مداحان در روز نهم آبان‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

خبر جدید  توصیه‌های استاد علوی تهرانی برای استفاده از ایام ماه شعبان

دبیر کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران افزود: در دور قبل در شهرستان‌های ری، پردیس، دماوند، ورامین و رباط کریم این انتخابات انجام شد که در این دوره در ۱۴ اداره باقی مانده یعنی ادارات تهران واقع در شمال شرق و غرب، جنوب شرق و غرب، شمیرانات، قرچک، پیشوا، فیروزکوه، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان و اسلامشهر انتخابات برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به لغو عملیات ثبت‌نام داوطلبان جدید اضافه کرد: در این دوره همان عزیزانی که در دوره قبلی، مراحل ثبت نام خود را طی کرده‌اند به عنوان کاندیدا‌های دوره جاری معرفی خواهند شد و به امید خدا در روز جمعه ۹ آبان‌ماه ذاکران عزیز پای صندوق‌های رأی آمده و نمایندگان خود را برای عضویت در کانون مداحان شهرستان انتخاب خواهند کرد. بعد از انتخابات نهم آبان‌ماه ان‌شاءالله ترکیب اعضای کانون مداحان استان تهران کامل می‌شود و به همین منوال ما می‌توانیم انتخابات اعضای کانون مداحان استان تهران را نیز برگزار کنیم.

خبر جدید  شخصیت قرآنی امام جعفر صادق (ع)

عبداللهی تاکید کرد: ما یک کانون مداحان در استان تهران و یک کانون در ادارات سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران داریم. نمایندگان کانون مداحان استان تهران از میان منتخبان ادارات شهرستان‌ها انتخابات می‌شوند. در اصل پس از انتخابات آبان‌ماه، انتخابات استان تهران هم برگزار خواهد شد.

دبیر کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران خاطرنشان کرد: تمام اطلاعات و اخبار اطلاع‌رسانی خواهد شد و امیدوارم ذاکرین «اهل بیت (ع)» و تمام نامزد‌ها در روز نهم آبان‌ماه پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و از میان کاندیدا‌ها افراد منتخب خود را انتخاب کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مراسم عزاداری شام غریبان با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد