کد خبر: 87643تاریخ انتشار : 17:24:56 - شنبه 11 ژانویه 2020

اعلام برنامه‌های کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن در فصل زمستان

اعلام برنامه‌های کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن در فصل زمستان

کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن در طول فصل زمستان برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است.

خبرگزاری شبستان، گروه قرآن و معارف: کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جذب مخاطبان بیشتر کتابخانه در نظر دارد برنامه های متنوعی را در فصل زمستان اجرا کند.

بر پایه این گزارش، کتابخانه هدی سعی دارد خدمات بیشتری را در قالب برنامه های زیر به نوجوانان و جوانان ارایه کند که شامل موارد ذیل می شود:

– ترغیب و تشویق مراجعان به اهدای کتابهای شخصی خود به کتابخانه و ترویج فرهنگ اهدای کتاب.
– سلسله جلسات قصه گویی ویژه کودکان ۶ تا ۱۰ سال
– برپایی نمایشگاه های مختلف در مناسبتهای گوناگون
– برپایی کارگاه تکنیکهای آرام بخش و مقابله با استرس و اضطراب قبل از امتحانات و کنکور
– مصاحبه با اعضای کتابخانه در بخش امانت و دادن مشاوره به آنان برای استفاده بهینه از منابع و فضای کتابخانه و همچنین استفاده از ظرفیتهای کتابخانه های همجوار

خبر جدید  رایزنی با تولیت عتبه علوی برای حضور بیشتر زائران ایرانی در ایام عرفه

کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن با داشتن ۸۹۹ نفر عضو فعال و تعداد ۲۴۳۹۸ نسخه کتاب شامل کتاب های فارسی، کودک و نوجوان، کمک آموزشی که متناسب با رده های سنی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان است، آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

بیش از هزار نسخه کتاب مرجع در موضوعات مختلف در بخش مرجع کتابخانه نگهداری می شود که مراجعان محترم می توانند از این کتابهای نفیس در کتابخانه اسفاده کنند. همچنین تعداد ۴۱۵ منبع سمعی و بصری برای امانت و استفاده اعضای محترم در اختیارشان قرار داده دمی شود.

خبر جدید  استقرار ۹۶ درصد زائران ایرانی حج در سرزمین وحی/آخرین کاروان‌های ایران امروز مدینه را ترک می‌کنند

گفتنی است سالن مطالعه کتابخانه با ظرفیت بیش از ۷۰ نفر از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ در اختیار اعضای محترم کتابخانه است و خانم ها و آقایان می توانند همه روزه  از این سالن استفاده کنند.

کتابخانه هدی در خیابان قزوین نرسیده به میدان شمشیری نبش خیابان شهید کاظمی،‌فرهنگسرای قرآن واقع شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۵۵۷۸۰۰۰۴ تماس بگیرند.

خبر جدید  کاروان‌های زیر سایه خورشید، حس حضور در حرم را جهانی کردند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید