کد خبر: 88329تاریخ انتشار : 7:46:33 - شنبه 11 جولای 2020

اجتماع مجازی دختران “حاج قاسم” در حمایت از حجاب

اجتماع مجازی دختران “حاج قاسم” در حمایت از حجاب

اجتماع بزرگ مجازی دختران حاج قاسم به همت گروه مردمی دختران انقلاب برگزار می‌شود.

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، گروه مردمی دختران انقلاب با توجه به شیوع ویروس کرونا در اقدامی اجتماع بزرگ دختران حاج قاسم را به صورت مجازی، پنجشنبه ۱۹ تیرماه از ساعت ۱۸ برگزار می‌کند.

در این مراسم حجج اسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه و احسان بی‌آزار تهرانی کارشناس مسائل دینی سخنرانی و امیر عباسی مداحی می‌کنند.

خبر جدید  روسری بر سر چوب کردن، مقابله با قرآن است

این مراسم با حضور مجازی خانواده‌های معظّم شهداء: شهیدان محسن حججی، ابراهیم هادی، صیاد شیرازی، رسول خلیلی، مجید قربانخانی، اصغر وصالی، محمدحسین حدادیان، احمدی روشن، مرتضی کریمی، سیدجعفر حسینی و همچنین با حضور زینب سلیمانی دختر شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، مجموعه دختران انقلاب، یک گروه فرهنگی مردمی است که برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر و انجام کار‌های فرهنگی در زمینه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب فعالیت می‌کند. فعالیت‌های این گروه مردمی در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و محیط‌های اجتماعی در قالب معرفی سبک زندگی شهدا و توصیه بزرگان و شهدای مختلف در زمینه عفاف و حجاب انجام می‌شود.

خبر جدید  قرائت دعای ندبه بر سر مزار شهید سلیمانی با نوای مطیعی

علاقه‌مندان جهت شرکت در این برنامه می‌توانند به آدرس شبکه‌های مجازی دختران انقلاب در پیام‌رسان‌ها مراجعه کنند:

https://www.instagram.com/amerineserat5/ https://www.instagram.com/dokhtaraneenghelab60/ https://www.instagram.com/aghigh.ir/ https://www.instagram.com/amirabbasi_net/ https://www.instagram.com/ehsan_biazar_tehrani/ https://www.instagram.com/basirat_ammar/
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید